Kurzy „Emoční homeopatie“

Opět k vám přicházím s nabídkou kurzů „Emoční homeopatie“. Jedná se o ucelený systém, který využívá výhod propojení homeopatie s kineziologickými metodami práce s klientem. Nově vnáší do homeopatie pocitovou stránku léků a jejich vzájemné propojení.

Tento systém vzešel z mé dvacetileté intenzivní praxe. Je jednoduchý, logický a snadno uchopitelný i pro laiky, kteří tímto dostávají možnost účinné a levné samoléčby pomocí dostupných homeopatických léků. Jedná se o dvoudílný víkendový kurz, přičemž k úspěšnému zvládnutí celého systému je nutné absolvovat oba víkendové kurzy. Na kurzu vyučuji i základy kineziologie.

1. díl 2. díl
8. – 9. 6. 2019 14. – 15. 9. 2019

Letos měním schéma kurzů. Praxe ukázala, že je nutné absolvovat alespoň jeden pracovní kurz, aby byl člověk schopen s „Emoční homeopatií“ pracovat. Po všech 3 dílech základního kurzu obdržíte osvědčení, které vás bude opravňovat Emoční homeopatii používat pro svou potřebu.

Místo konání

U mne doma v Liptani, Horních Povelicích 1 (náklady na ubytování a stravu 550,- Kč ).

Začátek kurzu je vždy v sobotu v 10:00, ukončení v neděli kolem 15:30.

Uzávěrka přihlášek je vždy 10 dnů před začátkem příslušného kurzu.

Cena Kurzu

Cena kurzu je 2800,- Kč za každý víkend. V ceně jsou zahrnuta skripta v rozsahu přednášené látky (400,-Kč) a vzorky všech probíraných homeopatických léků v ředění 15C ( 200,- Kč ), ze kterých je možno vyrobit dostatečné množství léku dle potřeby. Nevratná záloha 500,- Kč. Celková částka je tedy 3350,- Kč. Platí se na účet č. 215551723/0600.

Těším se na Vaši návštěvu.

Print Friendly, PDF & Email